Get Adobe Flash player

Καλωσήρθατε

Καλωσήρθατε στην Ιστοσελίδα του Αθλητικού Ομίλου Χρυσούπολης.
Εδώ θα βρίσκετε νέα, ανακοινώσεις και οτιδήποτε άλλο αφορά το σύλλογό μας (πχ εκδηλώσεις κλπ)  
Παρακαλούνται όσοι έχουν φωτογραφίες, δημοσιεύσεις ή οποιοδήποτε άλλο υλικό αφορά το σύλλογο να έρθουν σε επαφή μαζί μας μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας την οποία μπορείτε να βρείτε εδώ. Κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"


LiveScores

powered by στοιχημα

Είστε εδώ

Αρχική

ΒΟΛΕΙ-ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΘΡΑΜΑΚ 2012-13 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκησαν τα κορίτσια του Α.Ο.Χ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος την ομάδα του Ερμογένη στη Ξάνθη με σκορ 3-0.

Οι κορασίδες κέρδισαν με 3-0 ( 25-7, 25-18, 25-12 ).

Α.Ο.Χ (Αγοραστός Χ) Μολοχίδου Β, Γεωργιάδου Α, Καρπέλη Μ, Κουτσομύτη Α, Λαχανά Δ,
Μιχαηλίδου Μ, Πετάβρατζη Μ, Πόντικα Δ, Σιμουλίδου Σ, Σπύρτου Σ, Χριστοφορίδου Ι.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΒΟΛΕ’Ι’ (ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ) 2012-13.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΒΟΛΕ’Ι’
Πρεμιέρα στις 10 Νοεμβρίου για άντρες και γυναίκες

Στις 10 Νοεμβρίου θα ξεκινήσουν τα πρωταθλήματα βόλεϊ αντρών και γυναικών της περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας- Θράκης (ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ) που συγκροτούν το Δ’ Όμιλο του Εθνικού περιφερειακού πρωταθλήματος της περιόδου 2012-13.

Σε κάθε μία από τις δύο διοργανώσεις μετέχουν 8 ομάδες. Στους άντρες θα παίξουν ο ΑΟ Καβάλας, ο ΑΟ Αμυγδαλεώνα, ο ΑΟ Σερρών, ο Πανδραμαϊκός, ο Ερμογένης Ξάνθης, η ΑΕ Κομοτηνής, ο Έβρος Σουφλίου και η Νέα Βύσσα.

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ 2012-13 ΕΣΠΕ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2012 Κλήρωση των πρωταθλημάτων

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στη Δράμα, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α’ Περιφέρειας.

Στην κλήρωση, που φιλοξένησε ο ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ Δράμας, στο Γήπεδο Κραχτίδης, παρευρέθηκαν εκπρόσωποι των Σωματείων: ΕΡΜΗΣ Δράμας, Γ.Σ. Δράμας, Πανδραμαϊκός, Αμυγδαλεώνας, Άρης Πρώτης, Ερμογένης, Εθνικός Αλεξ/πολης, Γ.Ε.Α., Έβρος Σουφλίου, Ορεστιάδα, A.O.Xρυσουπολης.

Οι αγωνιστικές του Α’ γύρου για όλα τα Πρωταθλήματα, σύμφωνα με την κλήρωση είναι:

ΕΘΝΙΚΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2012

Την Κυριακή 10 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η καθιερωμένη πλέον συνάντηση με τις ακαδημίες της ομάδας των Θρακών από την Ξάνθη.

Τα παιδιά παίξαν και χάρηκαν με την ψυχή τους, οι γονείς είχαν την ευκαιρία να δουν την επίδοση των παιδιών τους και να τα καμαρώσουν από κοντά.

Οι ακαδημίες του Α. Ο. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ είχαν την ευκαιρία να αποκτήσουν άλλη μια εμπειρία σε συνθήκες αγώνα, έδωσαν τον καλό τους εαυτό και γρήγορα φάνηκε η ανωτερότητά τους.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

  Κέρδισαν εύκολα τα κορίτσια του Α.Ο.Χ τους Θράκες  στην Ξάνθη με σκορ 3-0. Τα σετ για τις μεγάλες ήταν 25-18, 25-19, 25-10. Αντιθέτως  οι   μικρές έχασαν  με  3-2.
 
Κορασίδες Α.Ο.Χ Γαλαζούλα Κ, Ζυμάρη Μ, Κωνσταντάρα Θ, Μολοχίδου Β, Παπαδοπούλου Κ, Πόντικα Π, Συράκη Ε.
 
Θράκες Ξάνθης Μπουρτούνη, Τσελεπίδου, Πολυμένη, Νεοφυτίδου, Κωνσταντινίδου, Γιαννοπούλου.
 
Παγκορασίδες Α.Ο.Χ Μιχαηλίδου Μ, Γεωργιάδου Α, Σιμουλίδου Σ, Λαχανά Δ, Χριστοφορίδου Ι, Κουτσομύτη Α, Καρπέλη Μ, Πόντικα Ε, Γκορόγια Κ, Σπύρτου Σ, Χατζηιωάννου Μ, Κουμτζή Κ.
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Κέρδισαν  εύκολα  τα  κορίτσια  του  Α.Ο.Χ    τους  Θράκες  από   την   Ξάνθη  με  σκορ  3-0.   Τα  σετ  για  τις  μεγάλες  ήταν   25-18,    25-19,    25-10.   Για  τις  μικρές  ήταν   25-14,    25-20,    25-11.
Κορασίδες                               Α.Ο.Χ                                      Γαλαζούλα  Κ,    Ζυμάρη  Μ,    Κωνσταντάρα  Θ,    Μολοχίδου  Β,    Μολοχίδου  Μ,    Πόντικα  Π,    Συράκη  Ε. 
                                          Θράκες    Ξάνθης                        Μπουρτούνη,    Τσελεπίδου,    Πολυμένη,    Νεοφυτίδου,    Κωνσταντινίδου,    Γιαννοπούλου.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
Νίκες για τα κορίτσια του Α.Ο.Χ με την ομάδα  του  Ερμογένη της Ξάνθης με σκορ 3-2.
 
Οι κορασίδες κέρδισαν με 3-2(15-25, 25-22,  25-22,  25-27, 15-13).
 
Α.Ο.Χ                                               Γαλαζούλα Κ,     Ζυμάρη Μ,     Κωνσταντάρα Θ,     Μολοχίδου Β,     Μολοχίδου Μ,     Μητσιλέγκα Γ,     Πόντικα Π,     Ξανθοπούλου Σ,     Συράκη Ε.
 
Α.Σ. Ερμογένης.                          Μαλλιαρίδου, Λαζαρίδου, Καραλίδου, Μπουχούρη, Κερεμίτση, Ρούφου, Χαρισιάδου, Γεωργίου, Κυρλίδου
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ήττες  για  τα  κορίτσια  του  Α.Ο.Χ    από  την  ομάδα  της  Κομοτηνής  με  σκορ  3-0.
 Οι  κορασίδες  έχασαν  με  3-0(19-25,    13-25,    18-25).
Α.Ο.Χ          Γαλαζούλα  Κ,    Ζυμάρη  Μ,    Κωνσταντάρα  Θ,    Μολοχίδου  Β,    Μολοχίδου  Μ,    Παπαδοπούλου  Κ,    Πόντικα  Π,    Ξανθοπούλου  Σ,    Συράκη  Ε.
Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής          Αθανασίου,    Γιανναράκη,    Καραμανλή,    Χανιωτάκη,    Παπαδοπούλου,    Ρόιδου,    Μπέγιαζη,    Μπατζάκη,    Μπέκα,    Μουζακίδου,    Ανθοπούλου,    Σταμπουλή.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εύκολα  κέρδισαν  οι  κορασίδες  του  Α.Ο.Χ   στη  Θάσο  τον  τοπικό  Ανδροσθένη  με  σκορ  3-0  (25-9,    25-15,    25-11).   
 
Α.Ο.Χ                                         Γαλαζούλα  Κ,    Γεωργιάδου  Α,    Ζυμάρη  Μ,    Κωνσταντάρα  Θ,    Μιχαηλίδου  Μ,    Μολοχίδου  Β,    Ξανθοπούλου  Σ,    Παπαδοπούλου  Κ,    Πόντικα  Δ,    Πόντικα  Π,    Χριστοφορίδου  Ι.
 
Ανδροσθένης  Θάσου            Γυριχίδου,    Κότσαλη,    Κούτλη,   Λάμπρου,     Νεκεβάρη,    Παπαγεργίου,    Παπαδημητρίου,    Παπαθεοδώρου,    Σωτηρέλη,    Φιλιππίδου.
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Με  την  ομάδα  του  Ερμογένη  στη  Ξάνθη  έπαιξαν  τα  κορίτσια  του  Α.Ο.Χ.  Οι  παγκορασίδες  νίκησαν  με  σκορ  3-0.  Συμμετείχαν  με  τις  μικρές  οι      Βασιλείου  Χ,    Γεωργιάδου  Α,    Γκόγκου  Κ,
 
Γκορόγια  Κ,    Καρπέλη  Μ,    Κουτσομύτη  Α,   Λαχανά  Δ,    Λουκά  Α,    Μιχαηλίδου  Μ,    Πιπέρη  Χ,    Πόντικα  Δ,    Σιμουλίδου  Σ,    Σπύρτου  Σ,    Χριστοφορίδου  Ι.
 

Σελίδες