Get Adobe Flash player

Καλωσήρθατε

Καλωσήρθατε στην Ιστοσελίδα του Αθλητικού Ομίλου Χρυσούπολης.
Εδώ θα βρίσκετε νέα, ανακοινώσεις και οτιδήποτε άλλο αφορά το σύλλογό μας (πχ εκδηλώσεις κλπ)  
Παρακαλούνται όσοι έχουν φωτογραφίες, δημοσιεύσεις ή οποιοδήποτε άλλο υλικό αφορά το σύλλογο να έρθουν σε επαφή μαζί μας μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας την οποία μπορείτε να βρείτε εδώ. Κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"


LiveScores

powered by στοιχημα

Είστε εδώ

Αρχική

2ο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΝΙΣ Ε3 2014

Ο Βασίλης Δρόσος  η  Φωτεινή Αφεντούλη  και  η Γεωργία Χατζή  του ΑΟΧ  συμμετείχαν  στο 2ο Ενωσιακό πρωτάθλημα τένις Ε3 που πραγματοποιήθηκε στις Σέρρες το διήμερο 24-25 Μαΐου. Στους αγώνες που έγιναν στα γήπεδα του Συλλόγου Αντισφαίρισης Σερρών έλαβαν μέρος πολλά παιδιά από τους συλλόγους του νομού Καβάλας (Μακεδονικός, ΑΟ Χρυσούπολης, Αλέξανδρος, ΑΟΑ Πρωταθλητών, Τιτάνες Νέας Περάμου).

Αγόρια 12 ετών

Γύρος των «16»

Θόδωρος Κουσουνάδης (Μακεδονικός)-Αλέξης Χατζηχρήστος (ΣΑ Σερρών) 4-1, 4-1

Βασίλης Δρόσος (ΑΟ Χρυσούπολης)-Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών) 0-4, 0-4

Προημιτελικά

Θόδωρος Κουσουνάδης (Μακεδονικός)-Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών) 1-4, 0-4

(*) Τον τίτλο κατέκτησε ο Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών).

 

Κορίτσια 12 ετών

1ος γύρος

Ευθυμία Παπαδοπούλου (Μακεδονικός)-Αθανασία Σαμαρά (Σερραϊκός ΟΑ) 4-1, 4-0

Έλλη Παλτόγλου (Μακεδονικός)-Ματρώνα Καραμαριγού (Σερραϊκός ΟΑ) 4-2, 4-0

Γύρος των «16»

Βασιλική Μάγδα Σαμαρά (Πανθρακικός)-Ευθυμία Παπαδοπούλου (Μακεδονικός) 4-0, 4-1

Νικολέτα Ισμήνη Ναλμπάντη (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Βασιλική Παππά Τζανέτου (ΣΑ Δράμας) 4-2, 2-4, 4-0

Ειρήνη Νάστου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ελένη Αρβανιτίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 5-3, 4-1

Φωτεινή Αφεντούλη (ΑΟ Χρυσούπολης)-Νικόλ Τσομπανίδου (ΣΑ Δράμας) 0-4, 0-4

Σωτηρία Πολυράβα (ΣΑ Σερρών)-Κατερίνα Καμπουρίδου (Μακεδονικός) 0-4, 0-4

Έλλη Παλτόγλου (Μακεδονικός)-Μαρία Ζάνα Κακαρίδη (ΣΑ Σερρών) 1-4, 4-5 (1)

Ιωάννα Μερτζανίδου (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Βασιλική Καλογρά (ΣΑ Σερρών) 4-0, 4-0

Προημιτελικά

Βασιλική Μάγδα Σαμαρά (Πανθρακικός)-Νικολέτα Ισμήνη Ναλμπάντη (Τιτάνες Νέας Περάμου) 4-0, 4-0

Ειρήνη Νάστου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Νικόλ Τσομπανίδου (ΣΑ Δράμας) 4-0, 3-5, 2-4

Ιωάννα Μερτζανίδου (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Κατερίνα Χαλβατζή (ΣΑ Σερρών) 0-4, 1-4

(*) Τον τίτλο κατέκτησε η Βασιλική Μάγδα Σαμαρά (Πανθρακικός).

Κορίτσια 14 ετών

1ος γύρος

Άννα Μαρία Γκαμπαερίδου (ΑΟΑ Αλεξανδρούπολης)-Γεωργία Χατζή (ΑΟ Χρυσούπολης) 0-4, 0-4

Άννα Φιλίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Μαριάννα Τοπάτση (ΣΑ Σερρών) 4-1, 4-0

Ημιτελικά

Άννα Φιλίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Μαρία Άννα Κίμογλου (ΣΑ Σερρών) 2-6, 3-6

(*) Τον τίτλο κατέκτησε η Μαρία Άννα Κίμογλου (ΣΑ Σερρών).